Dantų implantai: ką reikėtų žinoti?

Dantų implantai: ką reikėtų žinoti?

Dantų implantai – tai nedidelis elementas, skirtas dantų protezavimo procedūrai. Kitaip sakant, tai mažas titano sriegelis, kuris yra  įsukamas į vietą, kur buvo tikras žmogaus dantis. Dažniausiai dantų implantacija yra procedūra, kuri vyksta prieš protezavimo procedūrą. Jie žmogus yra netekęs dantų dėl kažkokių priežasčių, jam reikalingas vienokio ar kitokio tipo protezas. Tačiau kai kuriuos protezus galima tvirtinti tik ant danties pagrindo. Dantų implantas ir atlieka danties pagrindo vaidmenį. Taip jo pagalba užtvirtinami protezai ir pašalinami dantų defektai.
dantu implantai

Dantų implantacija ir dantų implantai – sritis, kuri daugeliui žmonių kelia daugybę klausimų ir abejonių. Dėl to žmonės kartais atkeliauja pas specialistus prisiklausę įvairių pasakojimų ir mitų. Kad taip nebūtų, norime pasidalyti keliais paprastais faktais apie dantų implantus, kuriuos turėtų žinoti kiekvienas, besidomintis protezavimo paslaugomis.

  • Dantų implantai – tikrų dantų šaknų imitacija. Todėl jei Jums iškritę keli dantys, dar nereiškia, kad bus reikalingi keli implantai. Kartais vienas implantas gali tapti atrama ne vienam, o net keliems dantų protezams.
  • Dantų implantacija nėra skausminga procedūra, nors kartais taip pacientams atrodo. Tai yra mikrochirurgija, todėl atliekant ją yra taikoma vietinė nejautra. Taigi procedūros metu nejusite skausmo.
  • Jei Jums dar niekada nebuvo atliktas dantų implantavimas, prieš pirmąją tokią procedūrą privalu kreiptis į stomatologą. Kartais po apžiūros paaiškėja, kad ne kiekvienam pacientui galima taikyti dantų implantus. Tai yra labai reti atvejai, tačiau dėl tam tikrų šalutinių poveikių geriau apsidrausti ir konsultacijai pas specialistą užsirašyti.
  • Dantų implantavimas – ne pati pigiausia procedūra, tačiau tai užtikrintai geras rezultatas. Priklausomai nuo to, dantų implantavimas Vilniuje atliekamas ar kitame mieste, šios procedūros kaina gali svyruoti tarp kelių šimtų ir kelių tūkstančių litų. Atminkite, žemesnė kaina gali reikšti ne visiškai profesionalią paslaugą, todėl per daug taupyti turint omenyje, kad ši procedūra susijusi su sveikata, nereikėtų.
  • Dantų implantai – pagalba, kuri padės Jums visą likusį gyvenimą džiaugtis žavia šypsena. Vieną kartą atlikta dantų implantavimo procedūra užtikrins, kad kokybiškas implantas turi tarnauti visą gyvenimą.
  • Vieno implanto įsukimas į dantie svietą dažniausiai užtrunka 40-60 minučių, todėl tai nėra labai daug laiko atimanti procedūra. Ją galima atlikti pietų pertraukos metu arba po darbo valandų.

themekiller.com